Koš za smeti

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

tema odprta - 26. jul 2008 18:46 | ogledi: 7.886 | odgovori: 7

Ravno sva zamenjala kuhinjo, manjka nama pa še koš za smeti.

Ogledala sva si Alveus izvlečne koše za smeti za ločeno zbiranje odpadkov, ker vse odpadke tudi ločujeva.

Zanima me, če kdo ve, kakšne so cene teh izvlečnih košev (modeli Ekko, Aladin in Sezamo). Pa zanima me, če se da pri nas dobtiti še kakšne take podobne koše (če so ti dotični predragi).

Hvala.

Sonja

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

27. jul 2008 9:39

Bom preverila oboje, so pa to zelo koristne informacije. Hvala.

Sonja

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

29. jul 2008 9:58

Tu je še nekaj iz ponudbe košev: http://www.tehnounion.si/tehnounion.php?section=pomiva Tudi jaz prosim za pomoč: iščem koš za smeti za vrata, ki so široke le 30 cm. Včasih smo imeli takega majhnega okroglega in ko si odprl vrata, se je odprl pokrov koša. Koš smo polomili in sedaj ne najdemo novega.

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

29. jul 2008 14:05

Jaz sem šla v Odako. Tam sem kupila koš Alveus. 60€ stane in ima 3 predale za ločeno zbiranje odpadkov.

Rdkapica, prelistaj Odakov katalog košev in boš našla ravno takega - okroglega za na vrata s pokrovom, ki se odpira, ko odpreš vrata.

Sonja

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

29. jul 2008 15:17

sonchika je napisal/a:
Rdkapica, prelistaj Odakov katalog košev in boš našla ravno takega - okroglega za na vrata s pokrovom, ki se odpira, ko odpreš vrata.

Problem je v širini vrat - koš za vrata širine 40 cm ni problema, saj take vidi skoraj povsod. Mi pa imamo vrata širine 30 cm - in to je problem.

zivahen  

član od: 12.5.2010

sporočila: 11

17. jun 2010 11:14

Jaz sem kupil v Merkurju senzorski koš na baterije, ki se odpira avtomatsko ko približamo roke. Zelo je fajn in uporaben. 1 x boljši kot tisti, ki se odpre, ko nanj pritisnemo na nožnik, da se dvigne ki se prej ali slej uniči. zivahen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti