| Veri je napisal/a: |
| PS: "long time no hear", če boš kaj blizu, pridi pogledat najin pridelek;) Veri |
Penasti bonboni
Tebi, tebi! No, pridelala sva (za enkrat) samo Ronjo:)
Veri
Evo, pa sem našla shranjeno fotko ![]()

stana
Veri, hvala za vabilo...a Ronja že koraka?
Morda pa se dobimo na kakem sladoledu v mestu, samo da mojga pripravim...
Stana še dobro da ima računalnik malce več spomina kot določene strani, anede?
Draga dekleta, hvala vam za pomoč.Pravkar sem gledala predzadnjega 9 mesečnega vučka po skypu, kako so mu pence všeč. Prepričana sem da ste osrečili več ljudi, res hvala. Sama ne morem vsega sprobat, ker me lovi čas. Včeraj je bila tudi pri nas "štorklja", smo dobili še eno vnučko, pa še za sinovo ohcet moram peči in mi je vsaka noviteta hudo všeč. Lep in ne prevroč dan želim
hribovka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
