Zanima me, če kdo ve kje bi lahko pri nas (lahko tudi prek spleta) kupila vasabi pasto za suši in maso harino za mehiške jedi.![]()
Temo je spremenil(a) silvy dne 22. nov 2002 12:40:23
Zanima me, če kdo ve kje bi lahko pri nas (lahko tudi prek spleta) kupila vasabi pasto za suši in maso harino za mehiške jedi.![]()
Temo je spremenil(a) silvy dne 22. nov 2002 12:40:23
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.