Kako pregnati mačke

lencka  

član od: 2.2.2006

sporočila: 9

12. jul 2008 10:43

sladkosnedko je napisal/a:

iz vrta, soseda ima pet mačk, tri odrasle in dve mali. Problem je v tem, ker mi hodijo srat na vrt. Ima katera sprovan recept kako jih odženeš ?



sladkosnedko
Najbolje je da prestaviš vrt. lencka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

22. jul 2008 22:13

Danes sem  v naši kmetijski zadrugi opazila, da prodajajo  neko snov (ne vem, ali so zrnca ali prah) , ki  se potrese po tleh in mačke odganja z vonjem.  Piše, da je treba potresti na vsake 3 tedne, če je dež, pa še večkrat. Ravno poceni ni, je pa za probat, če so mačke na vrtu preveč nadležne.

Cila

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

23. jul 2008 7:38

Jaz sem kupila v vrtnarsko-kmetijski trgovini neko snov, kot žele je izgledalo in ima zelo močan vonj po limonah, to smo potresli okoli hiše in je pomagalo, res pa je, da je treba večkrat potresti

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. jul 2008 8:34

Mi smo za dve leti ukinili vrt, samo naša soseda je imela okoli 20 mačkov. Iz tega sledi, da jih ne maram. Je pa enemu izmed sosedov prekipelo tako, da je na koncu z nastavljanjem raznoraznih vab fental našega mešančka. Situacija zdaj je precej boljša, soseda je število mačk zmanjšala na minimum, večinoma jih je takrat dala sterilizirati oziroma kastrirati, zdaj ima samo še dve, ki ne povzročata problemov. Mi pa imamo seveda spet eno mešanko, ki veselo laja in preganja vse okoli hiše. Zdaj nam največ problemov povzroča srna, ki pride dobesedno v hišo, pa smo doma v mestu, pred njo ni nič varno. Naša Tačica je pa še opazi ne. Žalost.

Loni Makaroni

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

23. jul 2008 9:15

Ker se mačke kot vse živali bojijo konkurence in vsakega vonja po njej, baje pomaga levji drekec na sredi gredice. Hi, hi... mogoče boste iz tega nažicali vsaj kak izlet v živalski vrt.... LP

lencka  

član od: 2.2.2006

sporočila: 9

28. jul 2008 10:45

Kar strese me ko berem tole kako preganjate mucke.A še nobeden ni slišal, da mački odganjajo iz vrta voluharje in miši, ki pa so za vrt resnično nadlega. No seveda pa se mi ne zdi prav da imajo pri hiši kar 20mačkov saj verjetno ni lahko skrbeti za tolikšno število mačkov in če mucki res niso videti uredu so zato pristojne službe, ki morajo zato poskrbeti.Obvestite raje pristojne službe kot da nastavljate razne stvari. lencka

Snežna  

član od: 10.8.2005

sporočila: 104

23. maj 2013 15:23

jaz ti svetujem da kupiš psa ,ki bodobro branil svoj teritorij :)

LP

Snežna

Snežna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti