Joj, kako se meni danes sline cedijo!
Harmonika, tudi tvoj recept je več kot očitno slasten in sem si ga že shranila v rubriko "ideja za sladico". Si ga napisala dovolj natančno, da dodatna navodila res niso potrebna. HVALA!
Se sprašujem, kdaj bom utegnila vse te dobre reči narediti in kdo bo potem hujšal namesto mene.
sara
Nadev za torto
Pri nas obožujemo tole skutno torto s sadjem:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10971
Je pa res, da nima stepenih beljakov ![]()
Lp
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
