Slika na torti

kozamurnik

sporočila: 2311

21. maj 2008 9:11

Hvala za komentar s primerjavo, ki je gotovo vreden razmisleka..Smo ravnokar mislili kupiti eno tako navidez zelo zelo lepo torto,pa sem sedaj v dvomih,ali se ni morda bolje potruditi ,pa kar bo,pa bo. Iz srca prav gotovo. kozamurnik Ima prav tudi Matilda,vendar zna delati torte, pri nas pa ne!Pa se je morda bolje potruditi sam kor se bahati s" kupljenim perjem." Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 21. maj 2008 09:16:15

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

21. maj 2008 9:23

kozamurnik je napisal/a:
Pa se je morda bolje potruditi sam kor se bahati s" kupljenim perjem."
Prejšnji teden sem na nekem rojstnem dnevu po veliko letih poskusila kupljeno torto in se vsekakor močno strinjam s tabo. Pa če bi bila domača torta taka, da bi jo mogli dajati na krožnike z žlico, bi bila 100x boljša od te kupljene. Da ne bo kdo hud, verjetno se kje kupi tudi dobre torte, ki so dobro nadomestilo za tiste, ki nimajo časa ali ki ne želijo ali znajo peči domače torte. matilda

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

21. maj 2008 10:25

Tudi nam osebno so najboljše kar torte, oblečene v navadno smetano. Sicer s samim delom s tičino nimam preveč izkušenj, vendar pa za jesti res ni dobra, zato ponavadi poiščem kakšen drug način. Ko sem to temo odprla, sem imela v mislih smetanasto torto, na kateri bi bila slika. Se mi zdi da tudi na dodanem linku torte niso oblečene v tičino (vsaj tiste na levi strani ne). kozamurnik, verjamem da bi ti ratala prav lepa tortica če bi se je sama lotila, pa še veliko okusnejša kot iz slaščičarne. Saj potem vsi vejo da je bilo vloženega veliko truda in take torte ponavadi izpadejo še lepše kot kupljene. *Alisha*

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

21. maj 2008 11:05

uf... men je tičino masa čist gut za pojest, pa tud naši sorodniki jo na rojstnih dnevih vedno pojedo.. glede kupljenih tort: res se redkokje najdejo dobre. še posebej če ne maraš preveč gor smetane.. sam se pa najde marsikaj dobrega, vsaj v naši bližini ;) bannanna

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

21. maj 2008 11:14

mamamF, hvala za link. Pa še kdaj. Lep pozdrav! regina

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

21. maj 2008 13:21

klavdijaB super link si prilepila. Jaz običajno oblijem torto s čokolado in okrasim s smetano in bonbončki... Sadno pa s smetano. Glede bele čokolade: jaz ne dodajam margarine. špelči

SANDYBORUT  

član od: 4.9.2006

sporočila: 1

10. nov 2008 13:40

Zdravo, sem bolj nova v peki tort tako da tudi kakih hudih izkušenj nimam. Bila bi pa zelo hvaležna, če bi mi kdo povedal kje kupujete okraske, barve, modele itd. Jaz sem namreč že rahlo obupala nad ponudbo v naših trgovinah. Bila sem tudi v Črnučah (pekarna Vrhnika) pa prodajajo samo v velikih količinah tako, da bom vesela vsakega nasveta. Hvala že vnaprej, Sandy SANDYBORUT

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

10. nov 2008 13:49

Veliko nas kupuje v Pekarni Vrhnika, vendar ker sama redno obiskujem Zagreb grem največkrat v Sveisvašta v Zgornjem Stupniku in se do grla oborožim, ker imajo ugodne cene in manjše količine. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti