Halo,
če je stvar o projektu Barbi resna, sem absolutno zraven.
Pozdravček,
deanna
Barbi torta
Pa dobro, sem zraven, da vas vsaj spoznam :)
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Ej, pol pa nardimo en Barbi žur!
Atina
Ja samo brez Barbike pa ne bo šlo. Se jst javim!
barby
Prosila vas bi, ker nimam ravno občutka, ali bi varianta Barbi iz rolad, zadostovala za 20 ljudi.
Hvala za odgovor.
mizarka(http://mizarka.moj-album.com/| katka lopatka je napisal/a: |
| Bova Katarina-Barbara tandem |
mizarka torta bi bila dovolj za 20 oseb samo pač veliko posodo vzameš, vsaj 26cm premera....
lucijana http://lucijana.moj-album.com/
Živjo!
Ker nisem kuharica, me zanima kje v Lj prodajajo torte v obliki Barbike? Mogoče veste če lahko ena torta vsebuje 2 okusa torte ali sam 1? Ali moraš prinesti svojo Barbiko ali jo dajo tam? To bo darilo za moj 23. rojstni dan... Vem, da sem že malo prestara, ampak to sem si vedno želela imeti, pa ni bilo priložnosti. Hvala za odgovor in lep pozdrav
TamaraEla
Po moje da jih prodajajo v vsaki slaščičarni ali pa vsaj v večini. :)
Lizzie
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
