Magična kroglica za pranje perila

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

18. mar 2009 19:49

Zdravo.Jz sem pa pred leti dobil,deset vijoličnih kroglic.In jih dam zmeri v stroj k perem perilo.Zelo lepo se opere,pa tud perilo se mi zdi da je bolj mehko,ko so kroglice noter.Me pa ne moti,če med pranjem ropota,ko jih meče po bobnu. Uporabljam pa pralni prašek ARIEL v prahu,za belo perilo.Za pisano perilo do 60C,pa tekočega.Za volno pa imam spet poseben detergent.Mehčalec pa uporabljam Silan ali Lenor.Všeč mi je Silan v vijolični embalaži,vonj:VANILI&LAVANDER,ali LENOR,rumeni. lp Miele

tamala69  

član od: 8.2.2008

sporočila: 124

18. mar 2009 20:22

ežoj je napisal/a:

Ognjič, ne vem če imaš prav. Če sem prav razumel  Kyaro, gre za magijo v gatah............. se mi zdi, da bi lahko bilo nekaj na tem.

ežoj
Ežoj, kako si pa to ugotovil Mislim na magijo v gatah... tamala69

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. mar 2009 22:02

tamala69, nič nisem ugotovil, sam domnevam.

ežoj

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

18. mar 2009 22:23

Mislim, da se jih večina odloči za nakup te kroglice zaradi raznih alergij, ki jih imajo na pralne praške in mehčalce. Brez vsega je perilo trdo in grobo, te pa ga omehčajo. Cena pa tudi ni tako visoka, če te 5l tekočega Ariela pride nekje 17 € (ne vem točno koliko) in ga imaš za mesec dni. P.S. Kje pa ste pobrali izraze magična, čudežna...? Tu piše samo pralna. http://www.priskrbi.si/prisluhnimo-naravi/pranje-bre lana_s

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

19. mar 2009 3:53

 Ja Ežoj, bo treba gate kupit ! 

Pa boš vedel, če delujejo. Če ne probaš pač ne veš!

 

Kyara

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

19. mar 2009 3:56

Ognjič, saj vsi milijonarji ne poslušajo kaj jim govoriš, ker so tako polni sami sebe in ker so polni denarja mislijo, da se da vso pamet na svetu kupiti. No, ne vsi, večina pa res. Ostali pa so tako hm...se ne spomnim izraza, no mogoče naduti, da rečejo, da gat za samo 20€ pač ne bodo kupovali, oni jih kupijo za 100€ in še več.

Kyara

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

19. mar 2009 9:19

O.K. Kyara velja. Trenutno jih imam nekje pol leta, včasih kaj operem tudi brez, pa se mi ne zdi, da bi bila kaka grozna razlika. Ampak od enkrat z ali brez se po moje tudi ne vidi. Lana - magija je že v samem naslovu teme, najbrž od kod prepisana. KAr se tiče perila moči , energetskih oz. informiranih kozarcev in podobnega, pa nimam mnenja. Ne bi kar zamahnila z roko, da to pa ni nič, ker sem prepričana, da na določene ljudi ima učinek, pa tudi homeopatiji, ki je tem zadevam nekako sorodna, kar verjamem. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

19. mar 2009 10:48

tinca je napisal/a:
O.K. Kyara velja. . KAr se tiče perila moči , energetskih oz. informiranih kozarcev in podobnega, pa nimam mnenja. Ne bi kar zamahnila z roko, da to pa ni nič, ker sem prepričana, da na določene ljudi ima učinek, pa tudi homeopatiji, ki je tem zadevam nekako sorodna, kar verjamem. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

 

Perilo moči smo preizkusili - jaz sem dobila nogavice, hči in sin majici - čisto nobenega učinka!!! Po moje deluje res samo, če verjameš, se pravi deluje avtosugestija, ne perilo.

Cila

lana_s  

član od: 17.2.2009

sporočila: 35

5. maj 2009 10:24

Kaj pa je to perilo moči? Za to pa še nisem slišala. lana_s

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. maj 2009 13:20

To so običajne bombažne majice ali nogavice, gor je pa natisnjen  simbol moči ali nekaj takega. Logika ti sicer takoj pove, da ne morejo biti drugačni od ostalega bombažnega perila, ampak mi smo vseeno probali, tudi  zato, da sedaj lahko suvereno izjavljamo, da na skeptike gotovo ne učinkuje.

Majice so za nosit še kar, bombaž je dober, nogavice pa niso kaj prida.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti