| nb je napisal/a: |
| http://www.thefairycakemother.co.uk/resources/90number2.jpg Nena |
Pomoč pri torti...
evo tortica je ratala, je na blogu :)
Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/
Wow, Katarina, tortica je super!
girica http://sladki-koraki.blogspot.com/
hvala girica
Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/
super ti je uspelo čestitke
http://irenina-kuhinja.blogspot.com/
hvala t- baby
Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
