Ne vem, jaz sicer ne delam buhtljev...vedno delam rogljičke iz kvašenega testa z marmelado..velikokrat je marmelada na pekaču,ker je stekla ven..sem pa ugotovila,da če rogljiče ko jih že napolnim z marmelado in zvijem pustim malo dalje vzhajati je bistveno boljše in ni take katastrofe glede marmelade..Mogoče bomo pa s skupnimi močmi prišle do popolnosti,he he 
vijolca73
Buhtlji
| vijolca73 je napisal/a: |
| Ne vem, jaz sicer ne delam buhtljev...vedno delam rogljičke iz kvašenega testa z marmelado..velikokrat je marmelada na pekaču,ker je stekla ven..sem pa ugotovila,da če rogljiče ko jih že napolnim z marmelado in zvijem pustim malo dalje vzhajati je bistveno boljše in ni take katastrofe glede marmelade..Mogoče bomo pa s skupnimi močmi prišle do popolnosti,he he |
Lani sem se jih prvič lotila in ugotovila, da je pomembno, da posamezen razvaljan kvadratek testa razvlečeš le ob robu, tam, kamor daš marmelado, pa pustiš bolj debelo. Pa seveda jih dobro stisneš in stisnjeno stran položiš na pekač.
Kozmeja
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
