Novost na kulslo: moja zabeležka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 12. okt 2002 15:03 | ogledi: 2.574 | odgovori: 6

Vsem uporabnikom moje beležke prav lep pozdrav...

Storitev moja beležka je urano zaključena. Potem ko smo včeraj dodali tiskanje receptov "po ta lepše", smo danes dodali še MOJO ZABELEŽKO.

Vsi člani imate možnost, da si poleg recepta zabeležite svoje opombe, katere ne bodo objavljene drugim obiskovalcem. Gre za VAŠE opombe, ki jih lahko uporabljate iz dveh mest:

1. Iz posameznega recepta. Dokler zabeležke ni, imate pod opombo recepta majhno rumeno ikonico. Ko jo pritisnete, lahko zabeležite vaše osebne komentarje. Zabeležko tudi spreminjate na enak način. Če izbrišete ves tekst iz zabeležke, le te ni več. Vendar pozor! Če recepta nimate v moji beležki med priljubljenimi, tudi zabeležke ne morete pisati zanj!

2. Iz Moje beležke. Za lažje upravljanje z zabeležkami priljubljenih receptov, jih lahko spreminjate tudi iz Moje beležke. Pozor! Ko izbrišete recept iz priljubljeni, se izbriše tudi njegova zabeležka!

Zabeležko vidite le VI, ko odprete recept, prav tako pa tudi tedaj, ko si ga natisnete z našim novim sistemom tiskanja.

Naj na koncu še opozorim, da boste lahko moje zabeležke, tako kot kompletno Mojo beležko uporabljali samo nadstandardni člani.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. okt 2002 14:57

Res uporabna zadeva. Veseli me tudi, da so mnenja (ostalih) aktivna tudi v moji beležki. Tako pri istem receptu lahko izvem vedno kaj novega in povzetek vpišem kot lastno zabeležko k receptu. Pohvalno. Kdaj bo znana cena paketa?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. okt 2002 15:09

Vaše mnenje se tudi priključi tiskanju, nasploh se vidi pri receptu, vendar samo vam samim... Cena paketa bo nekoliko višja, kot sem pričakoval, zaradi različnih birokracij... bo pa 7.500 SIT letno, če se naročite do 31.12.2002. Za prijavljene od 1.1.2003 bo kakšnih 10% več. Upam, da se vam ne zdi preveč... Navsezadnje se morate odpovdati le TREM kavicam mesečno, če pa pijete s smetano, samo dvem... Zaspati na lovorikah ne mislimo, nadstandardni paket bo imel ščasoma še več dobrot in poslastic... Tako da... pod 7.500 SIT ne gre. Lahko bi računali 1.000 SIT mesečno, bi se bolje slišalo, samo na koncu bi bilo več. Leto je pač 365 dni... Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sanda  

član od: 16.1.2002

sporočila: 4

15. okt 2002 19:13

Sem Slovenka, zivim pa v Crni Gori. Z veseljem prebiram Slovensko kulinariko. Nimam moznosti, da vam posljem denar za nadstandardni paket, ker transakcija denarja ni mogoca iz Crne Gore. Zal mi bo, ce ne bom vec vasa redna bralka. Lep pozdrav Sanda sanda

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. okt 2002 19:55

Spoštovana Veseli nas, da nas prebirate tudi v Črni Gori. Še enkrat bi omenil, da NI RAZLOGA, da ne bi bili naša stalna bralka tudi po uvedbi tega paketa. Vsebina ne bo zaklenjena, imeli boste dostop do vseh receptov, foruma, ocen, lokalov, šal, večjega dela voščilnic. Nadstandardni paket ne pomeni, da nas drugi ne bodo mogli več obiskovati! Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tanjam  

član od: 2.9.2002

sporočila: 159

4. nov 2002 10:52

Prosim za nasvet, kako lahko recepte iz moje beležke prenesem na moj računalnik, da mi ni treba vsakič, ko želim pogledati vanjo aktivirati Internet. Hvala, Tanja Tanja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. nov 2002 11:35

Ne morete! In jaz tega ne morem narediti... KulSlo je spletna storitev, zato svetujem, da si recepte, ki jih želite imeti tudi "offline" natisnete na papir! Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti