Rebeka super ideja. Dala si mi idejo. Hvala!!!
mala kuharica
Sporočilo je spremenil(a) mala kuharica dne 18. apr 2008 18:03:09
Metuljček na torti
Štorklja: si že delala torto?
Mene zanima končni izdelek
Lp
E.
štorklja...
Če želiš narediti metuljčke iz tičino mase lahko uporabiš modelček za piškote - srček. Za enega metuljčka izrežeš iz tičino mase 2 srčka, odrežeš špičast konec in pustiš, da se srčka fajn posušita. Nato pa iz tičino mase narediš telo metuljčka - takno klobasico in vanjo zapičiš "srčka", spet pustiš, da ohrani obliko - razprta krila.
Metuljčke lahko obarvaš z jedilnimi barvami, ki jim dodaš nekaj kapljic vodke ali alkohola, toliko da barve malo razredčiš ( ne uporabljaj vode !!! ).
Upam da sem ti kaj pomagala, če želiš ti lahko pripravim navodilo v sliki .. ampak bo trajalo kak teden dni ( zaradi sušenja) ...
LP
Rinca
http://rina01.moj-album.com/album/7468718/
Sporočilo je spremenil(a) rina01 dne 21. apr 2008 11:43:07
Sporočilo je spremenil(a) rina01 dne 21. apr 2008 11:43:48
Ceprav nisem storklja, bi tudi mene zelo zanimala izdelava in opis metuljckov, pa se kaksno najbrz, zata rina O1, jaz se kar priporocam za slikovni prikaz,zelo bi mi ustregla,Hvala vnaprej, ce se bos odlocila,da nam malo pomagas!.lp
kozamurnik
kozamurnik


se bom potrudila ... samo tako kot sem rekla, bo malce trajalo ..
LP
Rinca
http://rina01.moj-album.com/album/7468718/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
