![]()
Reca nikar
Kaj pa če bo dobila trajne frustracije, neozdravljive fobije in komplekse, kot jih "baje" lahko dobijo otroci, ki jim staši namenijo torte v obliki klovna, tako kot je že enkrat bilo govora. Veš imam občutek, da imajo nekateri res trajne posledice
in verjetno tudi jaz nisem izjema![]()
![]()
Še nekaj vprašanj glede okraševanja tort
| rina01 je napisal/a: |
| Unicorn... meni so ga že dostavili, pri prejšnjih naročilih .. poglej ga na linku, ki sem ti ga poslala v enem izmed prejšnjih postov... Sem pa že aktivirala veze in poznanstva, ki bojo pri carini poskušali ugotoviti za kaj gre ... ti vsekakor sporočim kako sem uspela zadevo rešiti... LP Rinca http://rina01.moj-album.com/album/7468718/ |
| sara.vidmar je napisal/a: |
| S čim pa so tile "volančki" na torti narejeni? http://katka-lopatka.moj-album.com/album/1 sara |
| kobra 1 je napisal/a: |
[joj][joj] Reca nikar |
Bom se jaz nekaj dodala. Ze par desetletij pecem torte- take navadne,klasicne, brez posebne domisljije.
Pa sem si zazelela nekaj drugega.Obsedla- dobesedno- ,me je misel, da bi naredila torto z mackom .Kako?-nisem imela pojma.Videla sem cudovite torte na Kulslo,ena lepsa od druge, pa sem si rekla :ja zakaj pa ne bi vprasala za mnenje nekoga,ki"se spozna"?
Napisala sem par vprasanj na ZS-malo neprijetno mi je bilo sitnariti nepoznane ljudi- pa sem
dobila nickoliko navodil,prijaznih nasvetov in- naredila macka!Tudi poslikala sem,
kar je ostalo od njega, upam da bo ta teden na vrsti.( Hvala za potrpljenje,Unicorn)!
Kaj sem hotela s tem povedati? Tisti,ki jim je bila ta torta namenjena, ze dolgo niso vec otroci.,so zreli, veseli ljudje,ki imajo radi zivljenje in se ne pocutijo uzaljene, ce za 63 rojstni dan dobijo torto z mackom.Nasprotno,res je kar pravi unicorn,morali bi videti presenecene obraze,pa da ne govorim o tem, da je ze vsa zlahta "rezervirala" torto z mackom...Vsi nad 4O let in niti sledu o frustracijah...
Vendy, tudi meni si strasno simpaticna, ampak tokrat si sla pa kar precej mimo...frustracije s tortami nimajo cisto nic opraviti!
Pa tale misel Jana Sibeliusa ( poleg njegove glasbe) mi je zelo vsec:
NE BODITE POZORNI NA KRITIKE-SE NOBENEMU NISO POSTAVILI SPOMENIKA!
Lep vecer se naprej -vsem- brez izjeme!

lucka
NE BODITE POZORNI NA KRITIKE-SE NOBENEMU NISO POSTAVILI SPOMENIKA!
lučka 52 ![]()
in čestitke za![]()
![]()
Luci, kakšno potrpljenje neki - hvala mačku na torti ali brez nje, da sva vzpostavili stike!
Kot je rekla moja dobra prijateljica (ki, upam, ne bo zamerila, da jo citiram): "Tale tvoja Lučka je pa res lučka."
unicorn
Sporočilo je spremenil(a) unicorn dne 10. mar 2008 21:54:36
Lučka vse naj naj,
super ženska, ni kaj...
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
| matilda je napisal/a: |
| Res je, se strinjam. Verjamem tudi, da so itak hipersrečni če SPLOH dobijo seks in če ima njegova draga SPLOH čas za njih. matilda |
No sej tako torto bi jaz dala od sebe in bi bilo samo meni nerodno, če bi se spakovali.
Glede postrvi je bilo mišljeno kot ribič oz. gojitelj.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
