Jaz sem za.........
katjushka
Privat instrukcije okrasevanja torte
| teja-kit. je napisal/a: |
.......................................................................................... ............................................................................................ .............. Gremo torej skupaj? Aja, pa prej se bo spodobilo vprasat Ezoja, ce vabilo sploh se velja, z marmelado ali brez... :)Lep "ta dolg" vikend vsem, pa ne pozabite na kulturo |
Ah, kaj se bomo rinili, rajši ena, pa čez par dni druga.![]()
Ežoj, pa misliš, da bi si upala vsaka posebej..................jaz sem že bolj boječe sorte

katjushka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
