Uporabnost malega sekljalnika

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

2. feb 2008 19:10

Veri, moja mama bi rada tak paličnjak, ko ima zraven še metlico za stepanje smetane, sem ji ga hotela kupiti že za novo leto, pa ga nikjer nisem našla. Kje pa se dobi? katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

2. feb 2008 19:48

katka,mislim,da sem ga videla v Lecleru,in je bil en majhen denar. anaeva

gordip  

član od: 30.10.2006

sporočila: 51

2. feb 2008 20:00

Jaz ga imam od Mulinexa, je majhen in zelo praktičen. Poleg čebule z njim zmiksam parmezan, delam tunin namaz in še kaj bi se našlo. Skoraj ni dneva, da ni uporabljen. gordip

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

3. feb 2008 0:44

Par dni nazaj smo kupili tole Philipsovo zadevo, in ga moram pohvalit, lep design, solidna moč, tih in učinkovitv pri sosedu za 59€ Tiste ki pa potrebuhete še metlico za stepanje , pa je na voljo še ta model ima pa zraven še posodo za droblenje ledu Escada

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. feb 2008 8:48

Katka, tega najinega sva kupila v Big Bangu v BTCju, imajo jih pa mislim da tudi v Merkurju take. Ni pa ravno tih tale najin, ampak pri nas v bloku smo že vsi navajeni, da veš, kdaj sosed žlico odloži na mizo in se ne sekiramo preveč;) Veri

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. feb 2008 11:00

Mene je pa tale očaral in čakam, da ta star izdihne.

Sekljalnik + palični mešalnik KRUPS, GPA3

 

 

Lijana

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

3. feb 2008 13:42

Živ, saj zdaj že vem, da ne smem brati takih tem, ker se mi potem prehitro zalušta kaj novega:) Pri nas imamo braunovega paličnega, takega, ki ima tudi metlico za stepanje in sekljalnik s posebno posodico. Ga uporabljam kar naprej. Kupljen je bil pred petimi leti v Merkurju. Sem pa zelo zadovoljna z njim. Imela sem tudi Phillips Essence, pa sem ga kmalu oddala na počitnice k sestrini sodelavki, saj na pultu zanj nimam prostora, vsakič vleč iz omare pa potem pospravljat se mi ga pa ni dalo. Frina sem pa tako z veseljem prebrala tvojo zgodbico... Lep pozdrav, Pija. Pingvin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti