bravo punce!
super ste!
In Lidka, tole je pa sploh vrhunska ideja... Hecno da sem se ravno vceraj "pasla" v Frey Willie-ju, pa mi ni kapnilo...
Zdaj bo pa res za nastudirat, kaj z vsem tem. In potem se bom se sama zacela ubadat, kaj in kako s ticino maso... No, mogoce pa pridem na instrukcije k kateri, ki bo ustvarjala ta vikend.
Ce pa komu pade se kaj na pamet, pa seveda dobrodosle vse ideje.
Zaenkrat pa se enkrat hvala vsem!
Pozdrav,
Teja
teja-kit.
Hundertwasser torta
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
