juhu
no meni je nekako uspel naš tomažek, samo na grozo vsega sem ugotovila pri dekoriranju da ni rdeče barve, tako da je bil okrašen z rumeno, pa je ugotvila to samo ena oseba (odrasla) drugače pa nihče,........ samo malo prej bi jo morala dati ven iz hladilnika da se zadeva malo omehča,... slikice enkrat v prihodnosti, ko spraznemo fotoaparat, nikakor pa ni bil tako lep kot zgornji, ampak jaz in moj mali sine sva bila nadvse vesela.
sprej sem prejela od ene američanke, vrjetno bo ime lahko napisala, jerneja ki je v ameriki, okus pa je bil malo po meti, je bila fina kombinacija.
plopsa
Torta kopač
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
