Kaj pa kaj takšnega...
To ne zgleda tolk zakomplicirano narest.
http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file
http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file
Janina
"vojaška" torta
Zmešaj barve v prahu, tiste za pirhe, se super obarva in je 100% isto kot navadna živilska barva (preverjeno iz več virov). Zmešaš vsako barvo posebej, zvaljaš kačice, jih prepleteš in razvaljaš, da dobiš marmorirano. Gor pa lahko oblikuješ par vojačkov, vsaj jaz bi jih dala, pa ne bo pusto. Recimo, ko lih iz rovov lezejo, ti sploh ni treba celega naredit, ampak samo polovičke:)
Veri
kaj pa kaj bolj preprostega, pa z veliko lepšim sporočilom:
http://farm1.static.flickr.com/129/400334923_5c050ea0b4_o.jp
alpa če bi si radi zakomplicirali življenje:
http://purecontemporary.blogs.com/photos/uncategorized/2007/04/
Peace, peace!
Anica iz ČD
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
