100% kokosovo olje

Za cvrtje ga lahko uporabiš večkrat, če imaš rafinirano verzijo (to je tista brez vonja). Tiste dišeče (deviškega, hladno stiskanega) ne.

Če imaš cvrtnik spravljen na hladnem se olje / maslo pač strdi, a se zelo hitro utekočini.

tulka

Tulka, najlepša hvala.

 

 

girica http://sladki-koraki.blogspot.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.