Za cvrtje ga lahko uporabiš večkrat, če imaš rafinirano verzijo (to je tista brez vonja). Tiste dišeče (deviškega, hladno stiskanega) ne.
Če imaš cvrtnik spravljen na hladnem se olje / maslo pač strdi, a se zelo hitro utekočini.
Za cvrtje ga lahko uporabiš večkrat, če imaš rafinirano verzijo (to je tista brez vonja). Tiste dišeče (deviškega, hladno stiskanega) ne.
Če imaš cvrtnik spravljen na hladnem se olje / maslo pač strdi, a se zelo hitro utekočini.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.