Tema je spet nekam "odlutala", še vedno pa ni recepta
mamica03
Cokoladna torta
mamica03, saj je skoraj pri vsaki temi tako, ne bit huda
Joj, pa tako so mi bile dobre torte pri Slonu, no saj so Zvezdine tudi, samo vseeno. So pa res sedele večinoma starejše gospe na kavici in klepetu, mlajše klientele ni bilo (saj me ni motilo).
Recepta pa na žalost ne poznam.
katka
So v Zvezdi rekli, ko so prevzeli slaščičarno od Slona, da bodo obdržali dve sladici, ki sta šli v Slonu najbolj v promet. Slon je pa mišljen kot hotel in jim ta slaščičarska dejavnost ni bila čisto v kontekstu. Aja, pa Zvezda naj bi obdržala tudi Slonovo slaščičarko.
Zelo dobro vem, o kateri torti je govora. Smola, recepta pač nimam, grem pa zato tolikokrat pač tja. Pa mascarponejeva je zame tudi za prste oblizniti.
Loni MakaroniKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
