Multipraktik

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. nov 2007 12:25

Good point, zdenkus. Jaz imam mali mikser v omari, ostale strojčke imam pa na stalažah, kjer imam tudi kuharice in nekaj pekačev in večjih posod. Pa kuhinjo od 25 kvadratov, tako da je nekaj prostora (s tem, da bo naslednja večja). "Razstavljanje" MGA-jev po različnih kotih, tako da se zmanjšuje delovna površina, to ni my cup of tea. Vendelina jr.

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

28. nov 2007 13:33

jaz imam osnovni multipraktik z osnovno posodo v omari pod pultom,vso šaro in dodatke pa v plastični posodi zraven,ko se navadiš,da ga daš vsak dan ven in ga potem pospraviš to ni več tak problem,imam pa kuhinjo po naročilu,je zelo majhna in2mx4m,vendar narejena zelo funkcionalno,BRAVO ZA MIZARJA.Jedilnico in vnjej mizo za 8 oseb imam posebej.Ni mi ga težko vsak dan vlačit ven in potem pospravit,pa saj tudi krožnike pospraviš vsak dan pa kozico za kavo tudi,tako da to gre. anaeva

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. nov 2007 14:02

Golubič jaz imam takega:

 

jade

jakička  

član od: 19.6.2007

sporočila: 24

28. nov 2007 22:19

Že pri opremljanju kuhinje sem razmišljala, kam z vsemi strojčki. Rešitev sem našla v omarici z rolo-jem. (kuhinja Gorenje). V njej so strojčki, ki jih največkrat rabim: multipraktik, salamoreznica in mikser. Ostali strojčki se pa skrivajo po raznih kotih, tako da včasih pozabim, da sploh obstajajo. Multipraktik pa veliko uporabljam: tatarski biftek, ribana kaša za v juho, jabolka za štrudelj, razni tunini namazi,... jakička

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

29. nov 2007 0:50

Jade,HVALA,res si prijazna.Nekaj takega bom tudi jaz kupila.Še enkrat hvala.LP. golubić

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. dec 2007 13:16

zdenkus, jaz sem si kuhinjo "planirala" tako, da imam na omarici v kotu, kjer ni nič svetlobe vse strojčke, ki so tuid priklopljeni, tako da lahko takoj delam z njimi. Delovna površina je pa pult pod oknom, kjer ne sme bit nič, razen zadnje čase to dopustim shakerju, ker ga toliko uporabljam. Pult je levo od štedilnika, desno od njega pa je pomivalni stroj, na katerem imata ponosno mesto mikser, brez katerega mi živeti ni in vodogrelec, ki poskrbi, da se vse precej hitreje zgodi. Jaz mam rajši več strojčkov, pa vsakega za svoj namen, ker se mi zdi, da taki boljše (dlje) delajo, pa ker crkne ena stvar, ne crkne vse, pa ker delam več stvari naenkrat in ne vem, kako bi sfolgala z eno mašino... Recimo, mikser mi meša beljake v snega za pecivo, multipraktik strga korenček za juho ali dela krhko testo za recimo kiš, paličnjak, seklja čebulo, v sladoledarju se dela sladoled, kruhomat peče kruh, mv pa odtajuje in pogreva hrano za psičko... potem pride lubi in bi se rada pocartala in naredim v shakerju še ledeno kavo - če bi morala prej pomit posodo od čebule, bi me vse minilo;) To seveda gre naenkrat, če otrok spi;) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. dec 2007 13:17

golubič, zaželi si zadevo za miklavža ali pa za predujem za dedka mraza... Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. dec 2007 13:18

zame velja, da morajo bit aparatki pri roki, sicer se mi jih ne da ven vlečt, zato pa so tak razstavljeni;) Čeprav me vsi zafrkavajo zaradi tega, dejansko s tistim prostorom ne bim mela kaj drugega počet. Veri

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

3. dec 2007 14:11

Jade jaz mam pa taosnovni model in ker ne mislim imet 25 različnih strojčkov, bom verjetno kupila dodatke, če se bo splačalo! Bi bila tako prijazna in napisala kaj vse lahko delaš s tvojo mašino? Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti