Parni sesalnik hoover

Drea  

član od: 25.9.2006

sporočila: 1

tema odprta - 20. nov 2007 12:43 | ogledi: 2.577 | odgovori: 3

Zanima me, ali ima kdo od vas parni sesalnik hoover in kako ste zadovolni z njim. Ne bi se želela zaleteti z nakupom, saj stane 600 EUR

Drea

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

24. nov 2007 20:20

Jaz ga imam, vendar še zapakiranega. Namenjen je namreč za v novo stanovanje, v katerega pa se vselim šele čez kakšen mesec. Kaj več o njem ti res ne bi mogla povedat, pa tudi nikogar ne poznam, ki bi ga imel. V trgovinah, kjer ga prodajajo, imajo zloženko, kjer lahko izveš vse o njegovih tehničnih lastnostih. Iz osebnih izkušenj pa bom lahko govorila kot rečeno čez cca. 1 mesec, ko bom prekleto dobro vedela, ali je uporaben ali ni. Pa vseeno, ne dvomim vanj. jessy6 Sporočilo je spremenil(a) jessy6 dne 24. nov 2007 20:21:44

poloni  

član od: 19.10.2004

sporočila: 123

24. nov 2007 23:06

Drea, če ste iz SV konca Slovenije: predstavitev Hooverja bo 7. ali 14. 12. (mi bodo še natančno sporočili) v Big Bangu v Murski Soboti. Jaz ga bom kupila, samo na predstavitev še počakam. Poloni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti