Prosim za pomoč

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

tema odprta - 18. nov 2007 9:07 | ogledi: 990 | odgovori: 6

Pozdravljeni, spekla bi rada tiste rogljičke, ki jih pečemo iz svetlega in temnega testa razvaljanega in zvitega skupaj, ki jih po peki polijemo s sladkano vodo in povaljamo v kokos, pa ne najdem recepta mi prosim pomagate???

lepo in radi se imejmo

ursa40

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

18. nov 2007 9:36

Kifeljčki s kokosom, avtor je juditat JORDI

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

18. nov 2007 9:37

Za testo: 70 dag moke 2 jajci 1 kocka kvasa 1 pecilni prašek 2,5 dl olja 2,5 dl vode 2 žlici sladkorja ščepec soli Za sladkorni sirup: 3 dl vode 25 dag sladkorja 1 vanilijev sladkor kokosova moka Iz navedenih sestavin zamesimo testo ter ga razdelimo na dva dela. V en del dodamo 2 žlici kakava. Vsako kroglico testa razdelimo na 8 kroglic - 8 rjavih in 8 rumenih. Kupčke pustimo na deski, ki je posuta z moko in jih pokrijemo s kuhinjsko krpo, približno 20 minut. Razvaljamo rumen kupček premera 23 cm, potem še rjavi del istega premera. Rumeni krog damo na rjavi, malo zasukamo z valjarjem, da se krogca skupaj zalepita ter krog razrežemo na 8 delov. Zvijamo male kifeljčke - od širokega dela proti ozkemu. Zložimo jih na pekač, obložen s peki papirjem in pečemo v pečici približno 25 minut na 180 stopinjah. Pripravimo sladkorni sirup iz 3 dl vode, 25 dag sladkorja in 1 vanilijevega sladkorja. Vse to skuhamo. Ko so kifeljčki pečeni, še vroče dobro pomočimo v sladkornem sirupu in povaljamo v kokosovi moki. Mislim, da je to ta recept mamazeljka

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

18. nov 2007 10:52

Hvala drage moje. So že v pečici. Bom poročala kako so mi uspeli in poslala tudi slikico. Lepo in radi se imejmo ursa40

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

18. nov 2007 13:05

Tile Rjavi kifeljčki so name naredili vtis na zadnji sedmini. Dobila sem recept in je bil tošno takšen kot objavljen tule.

Imam pa vprašanje: kaj niso kifeljčki upognjenji v obliki črke U  ?

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti