tile recepti pa so super.
Katka-lopatka res si super, ker nam pomagaš z recepti, sem namreč iz teh receptov dobila kar nakaj idej kaj vse bom spekla za praznike letos.
še enkrat hvala in lep večer še naprej.
lp
brkn83
Fino čajno pecivo - piškoti; recepti kulinarike goljat, dodane še potice in štruklji
Slastno pecivo so imeli še ta teden v Konzorciju, Potice sem videla v DZSju pri sosedu v Šiški. Če ju slučajno katera rabi, naj jih pokliče in vpraša, če dajo na stran. Če pa bom še kje kako videla, lahko tu napišem.
Loni Makaroni 
Tale naša katka lopatka je pa res ena zlatka
Lep dan in veliko se smejte 
Katka lopatka, zlata si, zato te bom preimenovala kar v Katka Cekinček!
Kyara
Vauuuuu, punce, zlate ste! Hvala!

jankica
Katka lopatka je res super punca!
Sem jo imela priložnost spoznati ta teden na tečaju meso, omake in priloge!
Katarina: SUPER SI!
Pozdrav,
Simona
vidim v receptih olupljene mandelne-kako jih olupite?
Bernarda
Lahko jih kupiš, lahko pa jih blanširaš v kropu, gre potem luščina lepo dol.
Loni Makaroni 
doban 

Tudi vidve sta bile super - kot sestrici,
Upam, da se še kdaj vidimo...
katka
katka lopatka:
Jaz grem še na štruklje 30.11. potem bo pa očitno nepreklicno konec.
Se bomo pa nna kulinariki še kaj pomenile, a ne!!!
Simona
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
