Vlažilec zraka

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

tema odprta - 10. nov 2007 14:20 | ogledi: 4.569 | odgovori: 3

Pozdravljeni,

Ali ima kdo kakšno dobro izkušnjo z vlažilcem zraka? Imamo namreč zelo suh zrak (kljub zračenju) v stanovanju in smo se odločili za nakup vlažilca zraka...

Lp, Zuzek

zuzek

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

10. nov 2007 18:05

Po zimi smo ugotovili, da bolj ko zračimo bolj imamo suh zrak v stanovanju. Nabavili smo vlažilnike za na radijator, pa se vlaga ni kaj dosti dvignila. Potem smo kupili vlažilnik in stanje se je bistveno izboljšalo. Do sedaj sem nekako uspela držat vlago okrog 40% s sušenjem perila ali pa treh mokrih brisač. Kasneje pa se mi zdi, da to ne bo mogoče in bomo zopet uporabljali vlažilec zraka.

marelica

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

28. feb 2011 13:42

Živjo,

 

jaz bi pa rabila nasvet glede vlažilca. Imamo ga v službi in za nego skrbim jaz. Redno ga enkrat mesečno očistim, kolesa, kot tudi cel vlažilec, da gre dol vodni kamen. Toda, ko ga zalaufam, vedno smrdi po algah in ne vem zakaj, saj ga res dobor očistim, ali pa smrdi zaradi vode. Kako je kaj z uporabo eteričnih olj? Prosila bi vas za kak nasvet....

Hvala...

tina711983

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti