Mislim, da ima Fosters, brezbarvni mentolov ekstrakt................nisem pa sigurna
A bomo letos kaj pekli?
Od Fostersa je prav tako zelen.
Atina
Moja napaka, se opravičujem...................
Katka, Atina saj v tem je problem imam že od etola pa je zelen, zato tudi išče, če bi kje obstajal brezbarven. Če ga nikjer ne bom našla bom pač poklicala v etol in njih vprašala, če bi se ga mogoče pri njih dalo dobiti.
Hvala za pomoč.
jagodas
Pa je sigurno mentolov ekstrat ali je od mete? Jagodas, če boš klicala v etol pa povej kaj boš izvedela.
Katka lopatka, še eno vprašanje. Ali testo za copatek nastane rjav zaradi sestavin ali ga je potrebno obarvati rjavo? Če ga je potrebno barvati me zanima, če ga lahko s stopljeno čokolado?
vida u.
Oglas
je od mete, kakor mi je znano
Vida u., testu sem dodala kakav, ker po tistih sestavinah v receptu ni bil tak, kot je tam na slikah.
katka
dajte ljudstvo, še vi kaj prilimajte, jaz sem firbčna
katka
Ce bi mela digitalca, bi prilimala mojo kuhinjo, ki je taka, da je dostop mozen samo se z bagrom
ali buldozerjem,ker so povsod loncki, modelcki, valjarji, cukr se mi je pravkar sesul s pulta.,kosilo bo pa najbrz tako mizerno, da bo velika sreca,ce ne bom dobila poziva s sodica za locitev...he,he, ampak slascice pa bodo!!!Prilimajte no se kaksno slikco!
lucka
ma ne bom samo jaz, mi je že fejst nerodno...
katka
| lucka52 je napisal/a: |
|
dajte ljudstvo, še vi kaj prilimajte, jaz sem firbčna |
ja katka ti kr limaj mi al nimamo idej, al pa prlimat ne znam.
Gledamo pa zelo radi, pa potem tudi delamo
vida u.
Oglas
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
