Za enakomerno navlažitev torte je najbolje uporabiti tisto plastično stekleničko, ki ima na vrhu pokrov z majhnimi luknjicami, ki si sicer uporablja za navlaževanje perila. Biskvit lepo enakomerno našpricamo. To sem videla pri mojstru Goljatu. Enostavna finta.
Sweetie
Navlažitev torte-biskvita
Jaz imam pa steklenico od ruma z na drobno preluknjanim zamaškom. Pa je tudi super in enostavna finta
gaja 1
To steklenično lahko narediš tudi doma. Sama sem jo naredila iz 3 dl plastične stekleničke od tekočega jogurta, ki sem ji v pokrovček naredila luknjice. Prevrejemo sem 3 dcl vode, 10 dag sladkorja in dodamo ustrezno aromo (po želji)
katka
gaja1 , si me prehitela za sekundo :)
katka
Moycaa, sočen biskvit se naredi tako, da v testo vmešavaš banano.
Vendelina jr.
Ja, katka brzina je naša vrlina
gaja 1
Punce, najlepša vam hvala! Zlate ste!!!! Po vaših nasvetih, sem prepričana, da bo uspela!
Še enkrat hvala in lep dan še naprej!
Moycaa
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
