Seveda gre, večkrat jih s pridom uporabljam tudi za tičino.![]()
Okraski za torte iz sladkorja v prahu..
Hojla.Mene pa zanima kakšen je okus teh okraskov ? In koliko dolgo se takšni okraski sušijo?
Hvala.
petra30
Če so tanki se hitro posušijo. Une male nabrizgane rožice so čez par ur suhe. Vrtnice so naslenji dan že suhe.
Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
