Luna

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

27. okt 2007 19:11

rimljanka je napisal/a:
No saj lunina mena je res vsakih 7 dni. Torej - če ob vsaki lunini meni.............[jezik] [rumenimak] rimljanka
Ne vsak teden, najbolj učinkujeta prazna in polna luna = vsakih 14 dni Kristalka

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

27. okt 2007 19:15

No, pa tudi ce ob vsaki drugi lunini meni..... slepakura

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

27. okt 2007 19:34

Zara-Marisa je napisal/a:
Na Luninemnetu mi noče odpret napovedi za ta teden. se pravi, če kliknem na "ta teden", mi odpre samo prazno stran. se tudi vam dogaja ali ga samo moj računalnik serje? Zanima me, če bo naslednji teden luna v levu, ovnu ali škorpijonu.
Tudi meni danes ne odpira??? Kristalka

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

27. okt 2007 20:39

Meni že kakšne tri dni ne - ne v Explorerju, ne v Mozili ... Napiše mi samo: Končano, a na strani ni nič. Uf, mi je odleglo, da ni luna začela vplivatii na moj računalnik, ampak je napaka očitno nekje drugje.

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

27. okt 2007 20:50

http://www.sepet-sanj.com/ezoterika/Hoja_v_spa

 

Na to kliknite, pa bo vse na dlani. Izgleda, da na lunin net luna tako vpliva, da briše strani....mogoče se pa tam nahaja kak lunin črv.....ha ha

 

No, zgornja povezava je definitivno boljša.

titta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti