Kolikor sem razumela gre za gostilno na območju Bežigrada. Ljubljančanom predlagam, da obiščete gostilno Florjančkov hram na Ježici. Okusna hrana, prijazni natakarji, cenovno ugodno in velik parkirni prostor. Sprejemajo zaključene družbe tam do 30 oseb.Sicer pa si oglejte nekoliko več o tej gostilni na:
http://www.najboljsi.info/index.php?option=com_content&
Mojca Kocevje
Kam na kosilo v ljubljani
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
