Torta dinozaver

MAPER  

član od: 17.9.2007

sporočila: 83

tema odprta - 18. okt 2007 12:29 | ogledi: 5.999 | odgovori: 4

Živjo! Ker bo moj sin kmalu dopolnil 4. leta, zaželel pa si je torto v obliki dinozavra, vas prosim, drage slaščičarke in slaščičarji za pomoč.Kako to izvesti? Na kulinariki sem videla že mnogo oblik tort, ampak dinozavra pa še ne.

Hvala in lp!

MAPER  

član od: 17.9.2007

sporočila: 83

18. okt 2007 13:10

Vanya! Najlepša hvala za res super slikice. Torto pa bom verjetno naredila kar po drugi sliki, kjer je opisan še postopek.

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

20. okt 2007 20:34

MAPER! Za 7. roj dan sem naredila vnuku dinozavra. Uporabila sem za trup navadno okroglo torto , na katero sem za grbo postavila rolado, prav tako sem tudi za noge uporabila rolado. Pri trupu lahko torto malo obrežeš in te ostanke uporabiš za rep. Glavo sem oblikovala iz zeleno obarvanega marcipana. Vse skupaj sem prevlekla s sladko smetano - zeleno obarvano, za zobe pri glavi sem uporabila narezane mandlje in konice na grbi sem naredila iz mehkih puhastih bonbonov.Imam sliko, vendar slikano s klasičnim aparatom, zato ti je ne morem prilepiti tu zraven. Če si doma kje blizu MB, ti lahko kaj več osebno pomagam. regina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti