Knjiga

EJGA  

član od: 8.7.2002

sporočila: 1

tema odprta - 10. jul 2002 16:24 | ogledi: 2.292 | odgovori: 3

Že nekaj časa iščem knjigo :Dobra domača kuha

avtor:HAFNER ......?

Mi lahko kdo svetuje kje jo nabaviti in točen naslov?

a1307  

član od: 28.5.2002

sporočila: 18

11. jul 2002 1:01

Knjige pod tem naslovom in avtorjem ni , sem preiskala vse knjižnice (ki so na spletu), tudi nuk, kjer naj bi imeli vseknjige. Poskusi dobiti pravi naslov in avtorja lep pozdrav Alexa

Miha  

član od: 30.8.2001

sporočila: 5

11. jul 2002 2:13

Tovrstna knjiga obstaja, točni podatki so: AVTOR................... : Hafner, Pavle - avtor - fotograf - avtor NASLOV.................. : Ta dobra stara kuha IMPRESUM................ : Ljubljana : Cankarjeva založba, 1982 FIZIČNI OPIS............ : 248 str., [16] str. pril. , 21 cm. PREDMETNE OZNAKE........ : Kuharski recepti UDK..................... : 641.5(083.1) VRSTA GRADIVA........... : monografska publikacija, tekstovno gradivo -tiskano COBISS-ID............... : 19795207 Knjigo poznam, recepte iz nje, včasih ustrezno prirejene, z veseljem uporabljam in jo lahko le toplo priporočam - toda brez velike mere zdrave pameti ne pred sredo septembra, v tej vročini si vsi zaslužimo drugačno hrano! Miha PS: zadnje čase recepte iz omenjene knjige razširja v svojih sporočilih po spletu Hiša kulinarike Jezeršek

EJGA  

član od: 8.7.2002

sporočila: 1

16. jul 2002 21:39

Lepa hvala za odgovor-podatke, mogoče se mi nasmehne sreča in bo kdaj kje naprodaj))))))

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti