Ali je kdo poskusil kostanj toplotno dbelati v mikrovalovki. Vesela bom vsaše izkušnje.
F r i n aKuhan kostanj
Ja, frina. Ravno včeraj sem ga pogrela kar v mikrovalovki.Meni se je zdelo super. S tem mislim, da je bil že pečen in sem ga samo pogrela. Prav peči si ga nisem upala. Ne vem, mislim, da bi kakšnega razneslo, kljub temu, da so prej narezani.
Andika68
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
