Otroška hrana

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

4. sep 2007 22:18

Ja, res je... tudi domače kompote imamo na policah celo leto, pa so užitni. Mene bolj moti, ker so precej sladki. So pa fajn za pozimi, ko nimamo na izbiro veliko sadja in zamešaš lahko žlico mareličnega, slivovega ali npr. breskovega frutka v kuhana jabolka. matilda

snofla  

član od: 2.10.2008

sporočila: 3

3. okt 2008 7:57

nasa lara hvala bogu vse je samo sladkega ne mara poje kaksen keks drugace pa je vso hrano snofla

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. okt 2008 14:39

Jaz sem tamalo izključno dojila do 10 meseca, ker za gosto hrano ni odprla ust. Bila sem deležna ogromno kritik, zlasti s strani mladih mamic. Svetovalke za dojenje so me tolažile, da je takih otrok kar nekaj, in naj se ne sekiram preveč - hčerka je bila zdrava, pravi debelušček, spala je celo noč, čez dan se je smejala in bila zadovoljna. Popolnoma potolažil me je šele pediater, ki je rekel, da ne delam nič narobe in naj je nikar ne silim z gosto hrano. Potem, po 10. mesecu je kar naenkrat začela segati po hrani na mojem krožniku in od tedaj je popolnoma vse. Če gremo na izlet ali v hribe, nesem s seboj tiste kašice brez umetnih sladkorjev in soli. Sicer pa ji ne kupujem raznih pudingov in monte-jev, ker v njih ne vidim nič dobrega. Piškotke ji spečem sama - recept sem našla na kulinariki. Imajo malo manj sladkorja in se v ustih kar stopijo. Ne bi rada dajala nasvetov, ker mislim, da je vsak otrok in vsaka mama drugačna... bi pa dodala le svoje mnenje, da je dobro dojiti čim dlje - ker so v materinem mleku snovi, ki jih farmacija še ne zna ponarediti in odlično zaščitijo malčka pred boleznimi. Prve kašice in podobno sem tako mešala kar s svojim mlekom; zakaj bi kupovala umetnega? tulka Sporočilo je spremenil(a) tulka dne 04. okt 2008 14:40:38

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti