Nagradna igra hvastija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 21. jun 2002 11:53 | ogledi: 3.294 | odgovori: 10

Da vam bo še bolj vroče kot sicer, je poskrbel Hvastija, saj bo izžrebancu nagradne igre podaril POLETNO PITO.

Veliko sreče...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

26. jun 2002 15:33

Kaj moram imeti napisano v profilu oziroma, kako moram biti prijavljena, da lahko sodelujem v nagradni igri? Do sedaj sem lahko sodelovala, sedaj pa nimam več gumba za oddajo odgovora in v profilu imam navedene enake podatke kot ob prejšnjih sodelovanjih v nagradni igri. LPP

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. jun 2002 15:46

V profilu morate biti prijavljeni z razširjeno prijavo (vaše ime in priimek, naslov in mesto), sicer ne bomo vedeli, koga obvestiti, če zadenete nagrado! Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. jul 2002 21:54

Nagradna igra Hvastija se počasi izteka. Presenečen sem nad majhnim številom odgovorov... Odgovorite, člani KulSlo, saj je zastonj Tistih, ki napačno odgovorijo, prav tako ne privežemo za sramotilni steber Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Neža  

član od: 19.12.2001

sporočila: 51

4. jul 2002 9:09

vsi ze na dopustih ;o)) Pika

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jul 2002 10:05

Po obisku sodeč ni bilo videti. Prejšnje dni smo imeli skoraj večji obisk kot januarja... Saj je vseeno... Več možnosti za tiste, ki sodelujejo. Danes ob polnoči se izteče rok za nagradno igro. Računalnik bo ob 0:00 izžrebal zmagovalca. Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

4. jul 2002 12:15

ali se je ze iztekla nagradna igra ker jaz klikam na njo pa ni nic.hvala alenka alenka platinovsek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jul 2002 13:00

Hehe, Alenka, ti si že odgovarjala!!! Pred nekaj dnevi, vidim. Še enkrat pa ne moreš. Vsak lahko odgovarja samo enkrat, potem se mu "zablokira" Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

kompakta  

član od: 17.10.2001

sporočila: 3

5. jul 2002 13:12

JA TA STRAN MI JE PA ZELO VŠEČ, TAKO SPONTANA JE. ME PA PRAV ZANIMA KATERI SREČKO BO DOBIL TO SLATKO NAGRADO.JERNEJ SMEŠKOV PA NE ZNAM POSORTIRATI MED BESEDILO. BYBY SILVA silva dolnicar

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. jul 2002 14:14

Smeškotov se ne da sortirati. Vnesejo se na konec, vi jih pa lahko potem prestavite kamor želite (copy/paste). Nagrado je dobila Sonja Zevnik iz Ankarana, akr piše na prvi strani med obvestili, če ste pa spregledali pa: Nagrajenka tokratne nagradne igre je Sonja Zevnik iz Ankarana. Pravilni odgovor je bil številka 4 (mini torte). Mini torte so Hvastijev najnovejši izdelek. Večina vas je žal odgovorila napačno. Pravilni odgovor ste lahko našli na Hvastijevi domači strani, ker so Mini torte označene z napisom NOVO Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

5. jul 2002 18:26

Silva...kako bi želela sortirati smeškote Med pisanjem bi rada vstavila smeškota..,kliknete na "S" na desni strani okna v katerega pišete, vstavite smeškota, nadaljujete s pisanjem...ampak smeškote boste videla šele, če boste pred oddajo pošte kliknila na predogled. Pa če okna s smeškoti po uporabi ne boste zaprla...ga boste potem morali poiskati na orodni vrstici.. Lep pozdrav Bojan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti