Nujno!!! člani kulslo z neveljavnimi email naslovi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 20. jun 2002 13:47 | ogledi: 3.034 | odgovori: 4

Spoštovani uporabniki

Na tem spisku bodo uporabniška imena članov, ki imajo neveljaven email naslov. Če se znajdete na spisku, vas prosimo, da si do 1.8.2002 popravite email naslov v veljavnega. Po tem datumu bodo vaša uporabniška imena preklicana.

Ker lahko pride do zavračanja emaila tudi zaradi nedosegljivosti strežnika, kjer imate poštni predal ali zaradi prekoračitve kvote na strežniku, bomo vsem spodaj navedenim članom poslali še eno sporočilo čez nekaj dni. Tisti, ki si boste v tem času spremenili email v pravega ali pa bo sporočilo prispelo na vasš naslov, boste brisani iz spiska, ostali pa boste imeli do 1.8 čas, da si popravite email naslov.

NEVELJAVNE EMAILE IMAJO NASLEDNJI ČLANI: (stanje 20.6.2002 ob 14:05)

mona_xxx

marko.bohar

Petra

lowcrash

krck

***

Pozdrav

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. jul 2002 20:29

Obvestilo: Članov z neveljavnimi emaili je enostavno preveč, da bi spisek posredovali na tem mestu... Člane, katerih emaili se odbijajo, bomo deaktivirali (spremenili aktivacijsko kodo), če ste takšen član, vas bo pri prijavi spet vprašalo za aktivacijsko kodo. V profilu si email spremenite v pravega oddajte zahtevek za ponovno pošiljanje kode. Hvala za razumevanje in lep pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

19. apr 2004 1:19

ce kdo ne ve kje dobiti zastonj predal ki deluje: http://www.mail386.com slovenski in se hitro deluje...upam da sem komu pomagal lp A Ales Belic

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. apr 2004 12:26

Ta predal na dela na vseh verzijah brskljalnikov!!! Upam, da sem tudi jaz komu pomagala, da se ne bo tja v tri dni registriral, potem pa ne bo delalo... lp, lidka p.s. sploh pa, kaj ima to veze s to temo? Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 19. apr 2004 13:44:27

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti