Kuhalna plošča

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

14. sep 2007 20:14

Hvala za odgovor. Praktično nikoli ne uporabljam več kot dve kuhališči. nasha

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

14. sep 2007 21:08

Kako pa se na indukciji kuhajo jedi, za katere je potreben vok? Ne predstavljam si kuhati jedi v voku drugače kot na plinu. Se pa po vseh vaših postih tudi jaz navdušujem za indukcijo.

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

16. nov 2007 22:25

andrejka, steklokeramika ni ravno optimalna za vok, se pa da. novejši plinski štedilniki imajo on grelev večji in ta je prima za vok. steklokeramika je počasnejša, vendar ni problema. ogromno kitajske hrane sem skuhala na steklokeramiki, seveda pa moraš kupiti vok z ravnim dnom (moj je od ema celje). če imaš veliko denarja in prostora v kuhinji, lahko kupiš posebno ploščo, prilagojeno za vok. ima že narejeno vdolbino. seveda dobiš zraven še prilegajoč vok. kako bo na indukciji, bom ugotovila čez pol leta. predvidevam, da še boljše kot na steklokeramiki. edino ustrezen vok je treba imeti. mimika

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

17. nov 2007 1:37

Imam tisti vok, ki so ga imeli v Merkatorju za zvezdice in brez problema in pogosto kuhamo v njem na steklokeramčni plošči. seherezada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti