Lelči,
kolikor so moje izkušnje, boš kremo oz smetano zelo težko obarvala na takšen način, da bi bile barve živo pisane.. Moram reči, da sem pri izdelovanju tort uporabljala že vse vrste živilskih barv od tekoče barve, pa barvo v prahu, pa barvo v pasti = gel barva.
Najlažje in najlpše obarvaš tičino maso, ki ji dodaš bodisi barvo v prahu ali pa gel barvo, tekoča barva me ni prepričala, ker zaradi nje postane tičino masa zelo lepljiva, pa še precej jo je treba dodati in ni takšen učinek kot pri prej omenjenih barvah.
Če dovoliš da ti predlagam, naredi torto v obliki gosenice kot naprimer tale :
http://www.birthdaydirect.com/images/baby-einstein-cake-kit
Marcipan, tičino maso ali pa maso iz mleka v prahu, mislim da je recept nekje na tem forumu, obarvaš z barvami od schwartau-a (
http://www.schwartau-backwelt.de/ ) in jih dobiš v vsakem trgovskem centru...
Upam da sem ti vsaj malo pomagala..

LP
Rina
PS: šele zdaj vidla, da sem prilila dva enaka linka.. zato popravek...
http://rina01.moj-album.com/album/7468718/
Sporočilo je spremenil(a) rina01 dne 21. avg 2007 07:56:58