Torta z borovnicami in čokolado

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

14. avg 2007 9:36

Če ima tvoja pečica venitlator naslednjič peč z njim pa ti bo sigurno ratal. Imamo mi doma tudi pečico kjer so se grelci (sej ne vem kako se temu drugače reče) na vrhu pokvarili pa se našim moškim ne da poklicat mojstra da bi to popravil, tako da mami že kakšni dve leti peče vse z ventilatorjem ker ima drugače spodaj že vse zažgano zgoraj je pa napol surovo.Pa ji vse rata, peče skoraj vsak konec tedna kakšen peciv. Da biskvit ne bo kompakten pa ne vem,meni vedno lepo rata neglede po katerem receptu pečem in vedno ga napijem s kakšnim sokom preden dam kremo gor,drugače je vse preveč suho.Je verjetno krivo tudi to, da ga pečeš pre dolgo na preveč stopinjah.Meni se to zgodi s kruhom, sem ga ene trikrat delala pa vedno je bil trd ko kamen tako da sem za nekaj časa obupala. CARLY

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

14. avg 2007 9:43

Ja, nike, izgleda, da bo treba pečico zamenjat ... Blanchy

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

14. avg 2007 14:35

ja, tut jst mislim, da bom mogla zamenjat pečico... ko bo to pač mogoče :) nike

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti