Tušove zvezdice likalnik

simonasovre  

član od: 8.8.2002

sporočila: 101

31. avg 2007 7:32

Lepo prosim vse čalnice, če imate zvezdice, ki jih ne potrebujete, da mi jih posredujejo, ker zbiramo za pralni stroj. ( Naslov na ZS) V naprej hvala vsem Simona

gordi  

član od: 27.12.2005

sporočila: 24

24. sep 2007 21:45

Moram vam povedati,da se mi je že velikokrat naredilo,ko sem zbirala zvezdice,recimo za fen in kasneje v trgovini videla za isti denar boljši fen in lažje za držati,tudi brisače cenejše ,kot te v tušu za zvezdice in moje mnenje je,da je to zavajanje ljudi,malo spremljajte cene v trgovini in po reklamah,pa se boste mogoče strinjale z mano! gordi

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

9. okt 2007 16:52

simonasovre je napisal/a:
Lepo prosim vse čalnice, če imate zvezdice, ki jih ne potrebujete, da mi jih posredujejo, ker zbiramo za pralni stroj. ( Naslov na ZS) V naprej hvala vsem Simona
Kakšen pralni stroj...je to novo zbiranje, za druge zvezdice. Jaz sem si že marsikaj kupila preko teh akcij, sedaj je na vrsti likalnik pri Tušu in se resnično strinjam s tabo gordi, vendar pa nažalost je vedno tako, ko kaj kupiš, je potem nekje ceneje ali pa celo čez kak dan 50% znižanje. Nimamo pač te sreče:) Je pa res, da so izdelki pri Tušu kvalitetni.....s Šparom npr. imam zelo slabe izkušnje, kar pa te res razjezi. patty

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

9. okt 2007 17:30

Zeloooo zadovoljni z likalnikom Rowenta iz Tuša................... lp, Lnica zuzek

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

9. okt 2007 17:36

Super, me veseli...upam samo, da zaloge niso pošle:) patty

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

9. okt 2007 19:17

Vem, da teče beseda o likalniku a vseeno me zanima če je kdo kupil pralni stroj Whirlpool na zvezdice pri Tušu in kako ste z njim zadovoljni??? Hvala za nasvete in pomoč, ker se brez Vaše pomoči ne bom mogla odločiti za nakup. lep pozdrav White Daisy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti