pohvale vredna torta!
nektarina
Evo, moja spiderman torta
To pa je bilo darilo, da se pomni. Čestitam za potrpljenje in trud.
F r i n a *petra* vse čestitke!! Super ti je ratalo
LP
mina20
torta je suuuuuper. ful ful dobr zgleda oz. je zgledala 

Ksenija :) http://picasaweb.google.com/xency.k
Ej ,vsaka čast sem skor oči gor pustila.Kapo dol!!!
LP
ursa40
Odlično!
matilda
matilda Tudi z moje strani pohvala.
lili_stef
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
