Multi, v mislih sem imela rdeco. Mislim, da sem dala recept (meni se zdi bolj ideja, kot recept) nedavno v bazo. Jaz jo jem namesto krompirja. :)
Vanja
Narezek
SEM BILA ZE PREPOZNA
SEM BILA ZE PREPOZNA
Suzi
, SUZANAZ, prevod, prosim!
lp
mzmNa facebook strani sem odkrila super narezek v obliki pikapolonic. Nato sem pa videla, da je že v bazi. Zato sem link brisala.
SuziŠe en luškan: 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
