Petek: lazanja in rdeča pesa.
Pozdravček!
Kaj jutri za kosilo?
Danes sem pa sama ceeellll dan in bom kar malo'frokala'in kakšno pečeno jajčko pojedla.
Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
danes bo:kisla repa,matevž,krvavice in pečenica in ocvrki
ninkica
Danes je bilo za kosilo: rižota iz morskih sadežev in kalamar ter zelena solata.
Proti večeru bo pita - skuta z blitvo.
Pozdravček!
Uf dragička evo mene na pito...
Joj Dragička, kod tebi ideje za tako pester jedilnik??????????
Danes, nedelja, že 35 let kuham isto:
goveja juha, pečeno ali ocvrto meso, pečen krompir, zelena solata, sladica pa ..... še ne vem, morda kakšen kos potice iz skrinje, ki je še ostala od praznikov 

Veronika
Danes: goveja juha, pečen piščanec z mešano zelenjavo in jabolki, pire krompir, zeljnata solata s korenčkom, puding z omako iz gozdnih sadežev
Morski sadeži v smetanovi omaki,široki rezanci,endivija s krompirjem,vanilijev puding z vročimi višnjami.
Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
Zadnja dva dni je bil jedilnik bolj na izi zaradi obilice dela, zato se moram danes odkupiti.
Zato bomo danes snedli mesno lazanjo, zeljnato solato s fižolom, za sladico bom pa naredila jabolčno pito z zdrobom iz baze.
Za večerjo spet nekaj iz pečice, samo še iščem navdih.
Zdaj imava že en teden pečico, in bi samo še pekla
.
Naj bo lep dan, četudi snežen
Talika
matevž in zelje
sladica: panacotta s prelivom iz gozdnih sadežev
lp
lunčica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
