... i krofi, naravno
Lidija...
Kaj jutri za kosilo?
Goveja juha z zlatimi kroglicami
repo s kašo in prekajeno šunko
pizza
krofi
lp goga
Kaj sva danes imela za kosilo? 
Začela sem panirat belo piščančje polnjeno s šunko in sirom, ko sta soseda poklicala in pravijo: "Gremo v Atlantis..." Kar v sred bela dneva - ob 13. uri. Z možem sva se pogledala in hopla 
VELJA. Tam smo bili 2 uri, potem smo zavili h nama.
Jaz na brzino skuhala kavico, mož odprl vinček; do konca sem spohala polnjene zrezke, dodala zraven kumarice, čebulček in olive; kruhek narezala, pa še včerajšnjo jabolčno pito in čupavce... in evo... še en zvonec, še en obisk ter polna skleda flancatov. Seveda prisedla sta zraven... pikali pohanje, kislo, flancate, vinček...
in je konec lepe nedelje. /tudi če ni bilo goveje župice, imeli smo se pa enkratno/.
Sedaj pa
mož 

vleče dreto na sedežni, jaz pa kukam na KulSlo.
Pozdravček!
sobotno kosilo pri tašči: skutni štruklji, kompot, krof-krof-krofffiiii!
nedeljsko kosilo pri mami: juha z jajčnimi vlivanci, v ekonomu dušen krompir, kisla repa, svinjski kotolet, rogljički
Kako lepo je biti za vikend pri starših!!! 

tjas
sobota: pohane piščančje nogice, pečen krompirček iz pečice, rdeč radič, krofi
nedelja: na pustovanju po Reziji smo jedli ješprenovo mineštro ter golaž s polento in krofe
danes: pašta s pršutom in solata
Ana
juhica od kopra
krpice sa zeljem
pohana piletina
Lidija...
v četrtek so bila vroča lepjliva rebrca in polnozrnata jabolčna francoska pita
v soboto pa paella, v nedeljo tudi, pa seveda domači krofi zraven:)
(nemesne ideje od ostalih dni so pa pri vege kosilih)
Veri
ponedeljek: krompirjeva musaka, kitajsko zelje v solati; zame dušeno mleto meso z melancani, kuhan ohrovt, kitajsko zelje v solati
Julija
Joj, danes je pa "mrk". "Ostanke " od sobote in nedelje sem "poslala" vedno lačnim študentskim ustom v Ljubljano. Ostalo je le še nekaj krofov, zato bo poleg najverjetneje kar juha iz vrečke. Sedaj še v toplo gredo po motovilec ne morem, ko je zametlo toliko snega.
Tina
Danes: vampi,fižol v solati z jajčki....nič krofov
Jutri: zelenjavna mineštra,domače klobase,otroka hrenovke in puding
Teka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
