| rozanec je napisal/a: | ||
|
Kaj jutri za kosilo?
kiselo zelje s grahom
domaće kobasice
kukuruzni kruh
Lidija...
Ker je jutri ponedeljek, se bo prileglo nekaj brez mesa.
Torej bomo skuhali:
krompirjeva juhica
palačinke
marja
marja
sutra:
svinjski šnicli
kuhan krumpir
zelena salata
grožđe
Lidija...
Sobota: Piščanec v limonini omaki (recept v bazi, zelo priporočam), riž z grahom
Nedelja: ker sva z možem dolgo ležala in potem bila celo popoldne naokoli sva zvečer jedla: porovo kremno juho (recept v bazi)
MissLady
sobota: goveja juha, pečen petelin, pečen krompir, solata
nedelja: goveja juha, meso iz juhe, "vrzote" oz.po slovensko ohrovt, tenstan krompir, solata
Ana
kkxbfdsbfhghggf f
--> kaj bi lahko bilo to? klobase in biftek?
Očitno je recept skrivnost, ker nam ga ne zaupa.
V nedeljo je bila solata s koruzo in kuhana cvetača, korenje, brokoli im brstični ohrovt s sirom, zelo netipično nedeljsko kosilo. Danes pa goveja juhica, tenstan krompir, goveje meso in solata s fižolom. Jutri pa piščančje perutničke, solata s koruzo in verjetno kromopir.
Torej Nives, čakam še na tvoj odgovor. 

katti
danes: musaka, zelena solata s krompirjem, vanilijev puding
potepinka
Danes: Dušena piščančja bedra (recept iz baze
), bučke in paprika na žaru
MissLady
ponedeljek: mineštra z rdečo lečo, ajdovi skutni štruklji
torek: goveja juha, dušen piščanec (recept iz baze), pire krompir, solata
lp
Julija
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
