zivjo! ideja za kosilo; kuhan krompir + zelen stročji fižol, prepražena hamburger slanina(narezana na kocke), in seveda kisla smetana. hitro, preprosto in zeelllloooooo dobro.lp.
matejck
Kaj jutri za kosilo?
ločujem, pa je bila za kosilo bučna kašota in srbska (a se še tako reče?) solata
Lisa
zelenjavna mineštra, palačinke s skuto, zapečene v pečici
Dušanka
Danes: pečen piščanec, popečene bučke s česnom in rožmarinom na oljčnem olju, mešana solata.
Jutri: kisla kokosova pita tete Mimi iz baze, kaj bo za kosilo še ne vem (če sploh kaj bo
)
burbonka
danes kosilo v službi - rekliso, da je bogata tortilja, meni je zgledalo kot krompirjeva musaka s tuno iz konzerve????
jutri pa že boljše: oradica pečena v pečici in fižoleti v sloati (njami)
v nedeljo pa: popečene bučke z mocarelo, kuhani koruzni storži in paradižnikova solata, za posladek pa ledena kava
Kako lepo je ko je vikend pred vrati! Lepo se mejte!
Ana
Pečene sardele, pečena zelenjava (bučke, paprika, krompir) in mehka zelena solata. Razen sardel vse z domačega vrta!
LP, Stanka
piščančja juha z veliko zelenjave, zelenjavna plošča z mocarello, domač pirin kruh
lp dome
Petak: sataraš, riža, pečena janjetina i piletina
Subota: pečena teletina, jaje na oko, blitva s vrhnjem, pire krumpir
Nedjelja: filana paprika i pire krumpir
Ponedjeljak: juneća juhica, kuhana junetina, krpice i zelje, salata
Kišan i hladan pozdrav!
Lidija...
Sporočilo je spremenil(a) Lady_L dne 07. avg 2005 10:41:58
Danes v tem deževnem dnevu bo odlično prišel ričet (iz zamrzovalnika - pa imam res nedeljo, ko ni treba kuhati, samo pogreti), jutri upam na boljše vreme pa: svinjski zrezki v gobovi omaki, pečen krompir in paradižnikova solata. LP v upanju na boljše vreme
Dušanka
Dušanka
včeraj smo praznovali abrahama, zato je bilo vsega :))) Ribe in meso na žaru vseh vrst(+običajne priloge, ki spadajo zraven), šopska solata, pečena paprika s feta sirom, bučke in melancani na žaru, pečen krompir, testeninske solate, kruhki s semeni(domači), ražnjiči, soalta z ješprenjem, papriko in bučnim oljem, sadje(grozdje temno in svtelo, melone, breskve, nekatrine.....),...........
Sveda je bilo ogromno tudi sladic; poleg obvezne torte (sadna+sacher+orehova v obliki ježje družine) še kremšnite, potice (orehova, makova, potratna), mini pecivo (makovo, skutino, rogljički, muffini, čokoladno, baklave, ježki, skutine ledene kocke, londonske rezine......)
Huh :) Bilo je praznovanje in pol! :) In ravno smo še ujeli lepo vreme, zvečer pa je že začel padati dežek :(
Danes: še ne vem, kaj bo - verjetno kakšna zelenjavna juhica in preostala torta ;)
LP
Zala
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
