Sobota: juha, žlikrofi, kremenatli, čebulna omaka, čičerka in zelje v solati, nočna potica.
Nedelja: rojstnodnevno obarvan meni; pica potica (navadna in tunina), kuhane domače klobase, različna zelenjava, v krušni peči pečen kruh, omake, malo pecivo in za konec zelo sočna ananasova torta.
Ponedeljek je bil glede na nedeljsko požrtijo bolj postno obarvan: tenstano rdeče zelje in slan krompir v kosih, mešana solata.
Danes: mamin ričet iz zamrzovalnika, krompirjevi žganci.
Loni Makaroni 
Kaj jutri za kosilo?
Včeraj: sirov burek, kompot.
Danes: pečen zajec s krompirjem in dušeno zelenjavo, praženo kislo zelje. In seveda pecivo iz zaloge.
LP, Stanka
Jutri: sarma :)))
Noise Data
Jutri: sarma ja standart ane 
Dušan
Danes: sarma. Tudi jaz se pridružujem klubu novoletnih sarmojedcev!
LP, Stanka
Tudi pri nas vedno na 1. v letu jemo sarmo, letos pa bomo testirali dalmatinsko čorbico z jagenčkom in krompirjem......se že kuha!
ANJA
Hmm, sarma odpadla. Jedel chilli con carne. :D
Noise Data
Noise Data zakaj ste zatajili
Dušan
danes: sarma
jutri: sarma
)
Avena
Silvesterska vecerja je bila sestavljena takole:
sirov kroznik
gobova juha
spageti s teranovo omako
spinacni kaneloni, kruhov cmok iz prtica, dusena zelenjava, zelena solata s papriko
serbet
sladoled s sadno kremo
srebrna radgonska penina
refosk
obara
kava po zelji.
Tako so nam postregli v hotelu Rakov Skocjan.
Danes: namesto zajtrka spanje, po spanju dobri oblozeni kruhki in za vecerjo sarma iz semen in soje.
lp Vesna
Vesna Milek Recko
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
