Lepa "pajčevina" pride tudi, če narišeš kroge (s čokoladnim pisalom ali sladkim grehom) enega v drugem, potem pa z zobotrebcem samo poteguješ iz sredine ven, nekako na spodnji način, druge slike nisem našla. Je pa zelo enostavno, tako okrasim tiramisu ali pa le smetano od kapučina :)
http://www.prestoimages.net/graphics01/6159_pd93966.gif
katka
Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 21. jul 2007 23:35:43
Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 21. jul 2007 23:36:30
Spiderman torta?
u fantastična mreža!!!!
hvala! 
plopsa
Na spletni strani www.sveisvasta.com poglej pod jestive pokrivke in našla boš dovolj slikc za torto upam da ti bo ustrezalo.Lep pozdrav
mehurček
ojejej sploh nisem vedela da obstaja toliko modelčkov in ostalega
sem pa res 3oolet pred leseno žlico,......
tnx mehurček, tudi slikice sem našla,.............
plopsa
me veseli da si zadovoljna in da si našla kaj uporabnega
lep pozdrav
mehurček
Nekje sem videla, da narišeš mrežo s stopljeno čokolado na peki papir, ko se strdi pa jo samo prestaviš na torto.
So me pa tile linki tako navdušili, da bo tudi moj sine dobil tako torto :)
lp
tinoca
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
