že skoraj deseletje kuham marmelado iz različnih sadežev, letos sem skuhal marmelado iz moškatnih buč, potrebno je dodati precej limononega soka.Bezgovih grozdov, ki so povsem dozoreli približno 10% na količino ,dodamo kakšno jabolko,hruško,dodal sem tudi 15% grozdja rdečega,dodal 80dkg sladkorja na /kg in in sredstvo za žiliranje(želin) vrečko na 2kg sadja. še nikoli nisem imel pokvarjene marmelade in vedno upoabljam že uporabljene zamaške za steklenice,nalivam pa zmiraj vrelo marmelado in jo takoj zaprem.
agojko1
Kuhanje marmelade- nujno
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.