Kuharski priročnik jamie v italiji

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

21. avg 2007 15:57

OGLAS LAHKO UMAKNETE, KNJIGA JE PRODANA ! Andreia

matjazp  

član od: 10.12.2002

sporočila: 22

21. avg 2007 16:34

Jelenckova: katera knjiga je to Grška kuhinja, ko pa smo že pri tem, morda lahko vsak napiše katera je njegova najljubša kuharska knjiga? (Ali to že vprašanje obstaja kje drugje?) Matjaz

janja512  

član od: 9.2.2003

sporočila: 282

21. avg 2007 17:17

Meni najboljša kuharska knjiga je tista, ki je vedno pri roki, ko jo rabim, se stalno dopolnjuje in mi omogoča obilico poskusov in seveda prinaša veliko uspehov. Vsem nam je dobro poznana kot Kulinarična Slovenija

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

21. avg 2007 18:06

trenutno...vse o peki od dr. oetkerja in pa mafini (učila)....drugače pa kuharic ne uporabljam prav veliko, mam raje kulinariko =)....pa tudi v reviji lisa se najdejo dobri recepti, sam kaj ko je tok zamudno iskat (če iščeš en recept, ki si ga enkrat videl med 40 revijami) fleur

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

21. avg 2007 21:34

Meni pa je najboljša kuharska knjiha kat internet in povezava na KulSlo!!!

 

(pa tudi ostale povezave od srbske, hrvaški z videom podkrepljeni recepti, bosanska kuhinja, italijanska in najde se še tega..... da je kuhinja premala.

Jamie pa je zame bolj en tak "pacon". Ne morem si pomagat, ni mi všeč način dela. Morda sem pač bolj bolana na red in na geslo: priprava je pol dela.

titta

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

22. avg 2007 8:37

Tale tema me je pa prav presenetila. To namreč, da vam knjiga Jamie v Italiji ni všeč. Jaz jo imam in moram reči, da bolj uporabne kuharske knjige še nisem videla. Preizkusila sem približno 15 receptov in po okusu me noben ni razočaral (le da pri nekaterih količine po mojem mnenju niso najbolj prave). Največ sem naredila juh, preizkušene so tudi testenine, pice, nekatere sladice, ribje jedi in še kaj bi se našlo (absolutna zmagovalka je cvetačna rižota!). Najbolj pa mi je pri tej knjigi všeč, da ni treba dokupiti vse živo za posamezen recept, kar se potem valja po omarah, ampak imam že bolj ali manj vse doma. Drugače pa večinoma kuharskih knjig ne uporabljam, ker se ob obilici receptov na KulSlo enostavno ne splača kupovati! Lp, piščanec piščanec

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. avg 2007 8:56

A bi kdo prepisal tisti recept za porovo pito ven? Loni Makaroni

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

22. avg 2007 9:35

Loni, misliš iz Jamie-ja? Ker tam mislim, da ni porove pite. Če je, lahko jaz prepišem (popoldne), verjetno pa si mislila katero drugo knjigo. lp, piščanec

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. avg 2007 10:13

Samo prebrala sem tu nekje o tej piti, zato sem mislila, da je v tej knjigi. Sicer pa sama nimam nobene Jamiejeve knjige doma. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti